GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Djup tallrik 6983049
nr 698 3049
Djup tallrik
Fajans, diameter: 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 maj 2011
kl 17:28:36
18/5 15:31:50